Esita küsimus elik@nlib.ee

Riigikantselei otsib eesistumise ametliku veebilehe loomiseks partnerit

17.11.2016

Riigikantselei otsib Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ametliku veebilehe eu2017.ee arendus- ja disainipartnerit.

Arendus- ja disainipartneril tuleb luua eesistumise ametlik veebileht eu2017.ee ja selle alamveebid, mis tuginevad eesistumise visuaalsele identiteedile ning toetavad Euroopas levinud arvamust Eestist kui nutikast kauni looduse ja puhta elukeskkonnaga e-riigist. “Otsime head arenduspartnerit, kellega koostöös teha esinduslik, kasutajasõbralik ja töökindel veebileht,” selgitas eesistumise e-kanalite nõunik Tiina Rekand.

Loodavast veebilehest kujuneb Eesti kui eesistuja visiitkaart ehk kõige olulisem rahvusvaheline infokanal, mida kasutavad ajakirjanikud, EL institutsioonide ja liikmesriikide ametnikud ning poliitikakujundajad. Veebileht on kavandatud neljas keeles: eesti, inglise, saksa ja prantsuse.

Riigikantselei ootab pakkumisi 24. novembriks 2016. Hanke kohta saab selgitusi ja täiendavat teavet riigihangete keskkonnast.

Eesti on esimest korda EL Nõukogu eesistuja 2017. aasta juulist detsembrini. Eesistuja juhib nõukogu tööd ehk suunab 28 liikmesriiki ühiste otsuste suunas. Eestis toimub eesistumise ajal ligi 20 kõrgetasemelist sündmust, millest võtavad osa välisriikide ministrid ning EL-i juhid ja tippametnikud.

Lisainfo: Tiina Rekand, eesistumise e-kanalite nõunik, tel +372 51 28883, +372 693 5220, e-post: tiina.rekand@riigikantselei.ee.

 

Allikas: eesistumine.ee