Esita küsimus elik@nlib.ee

Külalisfotograafi projekt: saada meile oma foto teemal "Euroopa roll maailmas"

09.01.2015

Tähelepanu, valmis olla, pildista! Kutsume Sind taas osalema meie külalisfotograafi projektis, mis sel korral on pühendatud Euroopa arenguaastale 2015.

EP veebitoimetus kuulutab kuni septembrini igakuiselt välja arengukoostööga seotud teema ning Sul tuleb meile saata oma jäädvustus koos osalemisankeediga. Kaks parimat fotograafi, nii žürii kui publiku lemmik, sõidavad novembris Strasbourgi, et teha fotoreportaaž parlamendi istungilt.

Oma foto ja osalemissoovi saab meile saata emaili teel. Jaanuari teemaks on “Euroopa roll maailmas” ning esitamise tähtajaks on laupäeva, 31. jaanuari kesköö Kesk-Euroopa aja järgi.

EP veebitoimetus valib igakuiselt meile saadetud fotode seast välja esmalt kümme parimat ja seejärel kuu parima. Iga kuu võitja pääseb automaatselt žüriiauhinna finalistide hulka, kelle seast valib žürii lõpuks parima. Lisaks avalikustame igakuiselt kümme parimat fotot EP sotsiaalmeedia kontodel, kus igaüks saab hääletada oma lemmiku poolt. Sotsiaalmeedias kõige rohkem toetust koguv foto kuulutatakse publiku lemmikuks.

Seega selgub projekti lõpuks kaks võitjat – nii žürii kui rahva lemmik. Mõlemad fotograafid saavad auhinnaks küllakutse Strasbourgi täiskogu istungile novembris, kus neil on võimalik teha fotoreportaaž.

Osalemiseks tuleb oma foto ja täidetud osalemisankeet saata meiliaadressile webcom-flickr@europarl.europa.eu. Osalemistingimuste, fotole kehtivate nõuete ja autoriõiguste kohta saab täpsemat infot paremal veerus asuvate linkide vahendusel.

Allikas: Euroopa Parlament