Esita küsimus elik@nlib.ee

EL programmide infopäevad septembris

11.08.2015

Osale EL toetusprogrammide infopäevadel Viljandis, Haapsalus või Tallinnas.

MTÜ Loov Eesti, SA Archimedes Noorteagentuur ning Kodanikuühiskonna Sihtkapital korraldavad EL toetusprogrammide infopäevad kolmes linnas:

10. septembril Viljandis, kell 10.00-13.00 Viljandi Maavalitsuse saalis, Vabaduse plats 6, Viljandi (II korrus). Registreeru kuni 6. septembrini: http://goo.gl/forms/C5sDM7VlzG

15. septembril Haapsalus, kell 10.00-13.00 Balti Hotel Promenaadi, Sadama 22. Registreeru kuni 10. septembrini: http://goo.gl/forms/xa1uD7yVr7

17. septembril Tallinnas, kell 9.30-13.00 Euroopa Liidu Maja infokeskus, Rävala 4 (sissepääs Laikmaa tänavalt). Registreeru kuni 14. septembrini  http://goo.gl/forms/k4RVS1ZGRo

Infopäevadel tutvustatakse kolme Euroopa Liidu programmi:

Kodanike Euroopa Programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Erasmus+: Euroopa Noored.
Programm toetab noorte ja noorsootöötajate õpirännet, rahvusvahelist vabatahtlikku tööd, noorsootöö kvaliteedi arendamist ja noortevaldkonna poliitikate kujundamist. Taotleda saavad noortegrupid, MTÜ-d ja SA-d, avalik-õiguslikud juriidilised isikud (nt kool, noortekeskus) ja ettevõtted (piiratud võimalused).
Loov Euroopa alamprogramm Kultuur. Programm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat.

Loov Euroopa alamprogramm MEDIA (ainult Tallinna infopäeval). Programm toetab audio-visuaalsektorit, taotleda saab nii levi- kui arendustoetusi.

Infopäev on suunatud potentsiaalsetele taotlejatele, projektipart­neritele ja teistele huvilistele. Tutvustatakse programmide eesmärke, tingimusi ja taotlemise korda.

Osalema on oodatud kõik huvilised! Infopäev on tasuta, aga kohtade arv on piiratud! Iga ürituse täpsema päevakava leiate registreerimisvormist.

Registreerimine kestab kuni kohti jätkub.


Allikas:
Loov Euroopa