Esita küsimus elik@nlib.ee

Eestis on ametlikul visiidil Euroopa tervishoiu ja toiduohutuse volinik Vytenis Andriukaitis

25.02.2016

Täna ja homme on Tallinnas ametlikul visiidil Euroopa Komisjoni tervishoiu ja toiduohutuse volinik Vytenis Andriukaitis. Volinikul on muu hulgas kavas kohtuda peaminister Taavi Rõivasega ning osaleda sigade Aafrika katku käsitleval kõrgetasemelisel kohtumisel.

25. veebruaril kohtub volinik Andriukaitis tarbijakaitseameti peadirektori Andres Sooniste ja terviseameti peadirektori Tiiu Aroga. Sellele järgneb töölõuna tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskiga.

Pärastlõunal on kavas kohtumine Riigikogu maaelukomisjoni ja keskkonnakomisjoniga ning kahepoolsed kohtumised peaminister Taavi Rõivase ning veterinaar- ja toiduameti peadirektori asetäitja Olev Kaldaga. Õhtul osaleb volinik Andriukaitis maaeluminister Urmas Kruuse korraldatud õhtusöögil.

26. veebruaril külastab volinik Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskust ning osaleb seejärel sigade Aafrika katku käsitleval kõrgetasemelisel kohtumisel, kus ta peab avakõne. Kohtumisel on arutluse all sigade Aafrika katku vastane võitlus ja liikmesriikide teaduskoostöö.

 

Allikas: Euroopa Komisjoni Esindus Eestis